Biz Kimiz?

2016 yılında kurulan Kolay Hosting, dürüst ve güvenilir şartlarda internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal ölçekte önemli bir isim haline gelmeyi amaçlayan firmamız bu süreçte kendini yazılımsal ve donanımsal açıdan geliştirerek inovasyon sürekliliğini yakalamayı başarmıştır.

Kolay Hosting ekibi olarak günden güne güçlendirdiğimiz altyapımız sayesinde kesintisiz olarak hizmet ve destek vermekteyiz. 7x24 aktif olarak çalışan personellerimiz ile siz müşterilerimizin çağrı, ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktayız. Her site ve sunucu ile özel olarak ilgilenerek hiçbir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Kolay Hosting ekibi olarak, web hosting, reseller hosting, E-Ticaret Danışmanlığı, ssl hizmeti ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız. Firmamız sizlere kaliteli hizmeti sunmak adına yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ayrıca en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızı ve tedarikçi firmaları da özenle seçmekteyiz.

  • WordPress Hosting.
  • Bireysel cPanel Hosting.
  • Kurumsal cPanel Hosting
  • Esnek Hosting

Sunucularımızın İşletim Sistemi Nedir?

Tüm sunucularımızda Cloud Linux teknolojisi kullanmaktadır. CloudLinux ile kaynak kullanımları (cpu & ram) limitlendirilmiştir. Bu sebeple sunucudaki diğer sitelerin yaptığı işlemlerden asla etkilenmezsiniz.

Sunucularımız Nerede?

Kolay Hosting, Türkiye lokasyonunda kendi sunucularında hizmet sağlamaktadır.